Poznajmy się!

Marcin PapieżKierownik ds. HandlowychMarcin to fanatyk wszystkiego co tylko istnieje. Od motoryzacji, po militaria, przez gry, wędkarstwo, książki, filmy. Optymista z niezniszczalnymi pokładami energii, którą stara się zarażać wszystkich dookoła.

Bartosz SzymańskiTeam Leader Spedycji MiędzynarodowejBartosz interesuje się głęboko literaturą i kulturą Francji. Ponadto, uwielbia doświadczać muzyki na żywo na koncertach, gdzie energia artystów i wspólnota fanów tworzą niezapomniane chwile. Oprócz tego chętnie odkrywa europejskie miasta. W wolnych chwilach eksperymentuje z alternatywnymi metodami parzenia kawy oraz jest fanem piłki nożnej.

Angelika WlazłowskaSpecjalistka ds. RekrutacjiAngelika pasjonuje się religioznawstwem, a zwłaszcza niekonwencjonalnymi nurtami światopoglądowymi. W wolnej chwili ogląda horrory, zgłębia historię II wojny światowej, testuje nowe perfumy i chodzi na koncerty oraz festiwale muzyczne.

Rafał CykmanSpecjalista ds. Relacji BiznesowychRafał pasjonuje się głównie piłką nożną, poświęcając czas na grę z kolegami oraz oglądanie ligi angielskiej, będąc oddanym kibicem Arsenalu i Lechii Gdańsk. Oprócz tego uwielbia gry komputerowe, filmy kryminalne, thrillery oraz jest zafascynowany światem fantasy, Dodatkowo interesuje się kulturą włoską, zarówno w kontekście kulinarnym, jak i podróżniczym.

Daniel NowakTeam Leader Spedycji MiędzynarodowejDaniel pasjonuje się geopolityką i analizą globalnych relacji politycznych i ich wpływem na światową scenę. Poza tym, oddaje się miłości do kolarstwa, eksplorując różnorodne trasy rowerowe oraz odkrywa uroki natury podczas wędrówek po malowniczych szlakach trekkingowych.

Sylwia DroździelStarszy Specjalista ds. Spedycji MiędzynarodowejSylwia wolny czas spędza na podróżach z plecakiem, przede wszystkim po Azji. Po pracy lubi wyskoczyć na jogę. Kocha rośliny doniczkowe oraz dobre jedzenie.

Benefity

Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Dostęp do ubezpieczenia grupowego

Dofinansowanie do karty Multisport

Dostęp do pakietów medycznych

Wyjazdy integracyjne

Piękny widok z 16. piętra w biurze w centrum Wrzeszcza

Firmowa biblioteczka

Owocowe wtorki i popcorn co piątek

Doceniamy polecanie znajomych do #AdarTeam

Jak wygląda rekrutacja?

Analiza aplikacji

Dokładnie analizujemy wszystkie otrzymane aplikacje. Na każdym etapie możesz liczyć na nasz feedback. Nawet jeśli nie zdecydujemy się na zaproszenie Ciebie do kolejnego etapu, to poinformujemy Cię o tym.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli wybierzemy Twoje CV, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka pytań weryfikujących nasze wspólne potrzeby. Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Spotkanie

Zaprosimy Cię do biura lub zobaczymy się online. Na spotkaniu będzie nam zależało, żeby poznać Ciebie i Twoje doświadczenie zawodowe. W zależności od stanowiska poprosimy Cię o rozwiązanie zadania praktycznego lub zweryfikujemy znajomość języka angielskiego.

Oferta pracy

Ostatnim etapem jest spotkanie z Twoim przyszłym Liderem. Przygotuj pytania, które chciałbyś zadać przed podjęciem decyzji dotyczącej współpracy.

Poznaj nasze biuro

…znajdujące się na 16 piętrze, z pięknym widokiem na morze!

Poznaj nas

i naszą atmosferę. Zobacz jak spędzamy czas wolny ;-)

Poszukujesz miejsca praktyki/stażu?

Nie ma ogłoszenia dla Ciebie?

Wyślij nam swoje CV, a zostanie ono uwzględnione w przyszłych rekrutacjach.

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy!

Katarzyna Pytel

Menadżer ds. HR

```