Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne organizowanie działań w zakresie spedycji międzynarodowej i/lub krajowej;
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej;
  • Umiejętność generowania marży;
  • Nastawienie na osiąganie wyników.

To oferujemy:

  • Freight Automation by Hogs;
  • Dowolna forma współpracy: B2B / UoP;
  • Wynagrodzenie ściśle powiązane z generowanym zyskiem;
  • Jasne warunki współpracy;
  • Płaska struktura firmy;
  • Mili, życzliwi i pomocni współpracownicy.

JEŚLI:

  • Jesteś samodzielną Spedytorką/samodzielnym Spedytorem?
  • Nie potrzebujesz szefa nad głową?
  • Chcesz pracować samodzielnie oraz zdalnie? A może stworzyć team z koleżanką lub kolegą?
  • Wiesz, że mogłabyś/mógłbyś generować większą marżę, ale czas przepalasz na papierkowej robocie?
  • Chcesz dostać duuużą część tego co wypracowałaś/wypracowałeś?
  • Jeśli TAK to APLIKUJ.
  • Jeśli nie jesteś pewna/pewny to APLIKUJ.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • system premiowy

Jak wygląda rekrutacja?

Analiza aplikacji

Dokładnie analizujemy wszystkie otrzymane aplikacje. Na każdym etapie możesz liczyć na nasz feedback. Nawet jeśli nie zdecydujemy się na zaproszenie Ciebie do kolejnego etapu, to poinformujemy Cię o tym.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli wybierzemy Twoje CV, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka pytań weryfikujących nasze wspólne potrzeby. Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Spotkanie

Zaprosimy Cię do biura lub zobaczymy się online. Na spotkaniu będzie nam zależało, żeby poznać Ciebie i Twoje doświadczenie zawodowe. W zależności od stanowiska poprosimy Cię o rozwiązanie zadania praktycznego lub zweryfikujemy znajomość języka angielskiego.

Oferta pracy

Ostatnim etapem jest spotkanie z Twoim przyszłym Liderem. Przygotuj pytania, które chciałbyś zadać przed podjęciem decyzji dotyczącej współpracy.

Poszukujesz miejsca praktyki/stażu?

Nie ma ogłoszenia dla Ciebie?

Wyślij nam swoje CV, a zostanie ono uwzględnione w przyszłych rekrutacjach.

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy!

Katarzyna Pytel

Menadżer ds. HR