Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż i pozyskiwanie ładunków dla aut ciężarowych poprzez giełdy transportowe oraz kontakt bezpośredni;
  • negocjowanie z klientem zagranicznym warunków wykonywania transportu;
  • weryfikowanie warunków umowy transportowej z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi oraz mailowymi;
  • informowanie klienta o przebiegu transportu;
  • współpraca z kierowcami poprzez firmowy komunikator oraz telefon w zakresie: nadzorowania czasu pracy kierowcy, monitorowania przebiegu transportu – “trzymanie ręki na pulsie”, wsparcia językowego podczas codziennej pracy;
  • realizacja zlecenia transportowego w zakresie: wprowadzania do systemu, tworzenia instrukcji przebiegu transportu dla kierowcy za pomocą specjalnego programu.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego min. 1 rok;
  • znajomość języka angielskiego – swobodnie posługujesz się nim w mowie i piśmie;
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów;
  • nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie;
  • potrafisz efektywnie współpracować z innymi.

Benefity

Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Dostęp do ubezpieczenia grupowego

Dofinansowanie do karty Multisport

Dostęp do pakietów medycznych

Wyjazdy integracyjne

Piękny widok z 16. piętra w biurze w centrum Wrzeszcza

Firmowa biblioteczka

Owocowe wtorki i popcorn co piątek

Doceniamy polecanie znajomych do #AdarTeam

Jak wygląda rekrutacja?

Analiza aplikacji

Dokładnie analizujemy wszystkie otrzymane aplikacje. Na każdym etapie możesz liczyć na nasz feedback. Nawet jeśli nie zdecydujemy się na zaproszenie Ciebie do kolejnego etapu, to poinformujemy Cię o tym.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli wybierzemy Twoje CV, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka pytań weryfikujących nasze wspólne potrzeby. Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Spotkanie

Zaprosimy Cię do biura lub zobaczymy się online. Na spotkaniu będzie nam zależało, żeby poznać Ciebie i Twoje doświadczenie zawodowe. W zależności od stanowiska poprosimy Cię o rozwiązanie zadania praktycznego lub zweryfikujemy znajomość języka angielskiego.

Oferta pracy

Ostatnim etapem jest spotkanie z Twoim przyszłym Liderem. Przygotuj pytania, które chciałbyś zadać przed podjęciem decyzji dotyczącej współpracy.

Poszukujesz miejsca praktyki/stażu?

Nie ma ogłoszenia dla Ciebie?

Wyślij nam swoje CV, a zostanie ono uwzględnione w przyszłych rekrutacjach.

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy!

Katarzyna Pytel

Menadżer ds. HR