25.09.2019

#TSLdzieciom – otwórzmy transportowe serducha dla dzieci z Karlina!

Celem akcji jest wsparcie działalności SOS Wioski Dziecięcej w Karlinie i Programu SOS Rodzinie, które obecnie niosą pomoc 308 młodym ludziom. Kwota do zebrania to 100 000 zł.

Największe potrzeby to potrzeby edukacyjne i zdrowotne. Dzieci trafiające pod opiekę Stowarzyszenia często są zaniedbane pod wieloma względami. Potrzebują specjalistycznych terapii, zajęć wyrównawczych, spotkań z psychologiem, logopedą, pedagogiem. Podopieczni Stowarzyszenia potrzebują również opieki medycznej, takiej jak wizyty u specjalistów, np. neurologa czy ortopedy, zakupu okularów bądź aparatu ortodontycznego.

3 września blogerzy Nasierowski i Tkaczykowski wraz z #adarteam pojechali do Wioski SOS w Karlinie, aby na własne oczy obejrzeć, a później móc pokazać transportowej społeczności, czym jest SOS Wioska Dziecięca i Program SOS Rodzinie. Zobaczyli, co zostało zrobione przez ostatnie 16 lat działalności Wioski, a co jest jeszcze przed nimi – w czym będzie pomagać akcja #TSLdzieciom. 

OFICJALNA STRONA AKCJI:
www.tsldzieciom.adar.pl

Akcja #TSLdzieciom to wspólna inicjatywa firmy ADAR i Targów TransLogistica Poland, która od połowy września szturmem zaangażowała do pomocy branżę TSL. Akcję wspierają: Tkaczykowski, Nasierowski, Adrian Trucker & Paker, Patrycja Rzenno ‚Almerka’, Kempa Trucker, Miki Dabes, Dzidziuś VOLVO, Siofer Majucha, Siofer Malina, Szybki Majkel, Sebastian – kierowca ze Szwecji, Artdrive, Sokół on the road, Adamos Interior, AdaskoN95 i inni.

Pomagać można na 4 różne sposoby:
/ Wpłacając pieniądze na oficjalne konto zbiórki – zrzutka.pl/4rfx4v
/ Kupując limitowaną koszulkę Pan Szofer – uszofera.pl/produkt/pan-szofer-jasnoszary
/ Przekazując lub licytując produkty i serwisy na specjalnie utworzonej grupie na FB – @Licytacje na akcję #TSLdzieciom
/ Rejestrując się na Targi TransLogistica Poland w Warszawie z kodem TLP7 – każda rejestracja to 10 zł na konto zbiórki - translogistica.pl/odwiedzajacy/rejestracja-online/

Firma Adar sp. z o.o. od 1 lipca 2021 roku realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. »Więcej informacji Logo Funduszy Europejskich oraz Unii Europejskiej