23.03.2020

Marzec 2020

Pojazdy Przewoźników Adarteam w marcu 2020 wykonują średnio aż o 14,7% więcej kilometrów przy stawce średnio wyższej o 0,03 €/km. 

Jesteśmy w sytuacji, w której wiele biznesów się zamknie. To bardzo ciężki okres, ale nie dla naszego transportu. To szansa, żeby pokazać, czym dla gospodarki jest transport towarów. To jest ten moment, który możemy wykorzystać i stać się silniejsi. Odpracować straty, generować zyski. Trzymając się razem, walcząc ramię w ramię. 

Kurs Euro, ceny paliw i dzisiejsza waga usług transportowych nigdy nie były tak bardzo po naszej stronie. 

Siła naszej floty to determinacja, doświadczenie oraz przede wszystkim technologia. Technologia, nad którą pracujemy od 10 lat, już dziś zaczyna dawać wielkie efekty. 

Czym bardziej dynamiczne zmiany w Europie, tym lepiej są w Adarze zoptymalizowane transporty. Systemy zarządzające flotą oparte na sztucznej inteligencji nie potrzebują czasu na zrozumienie tego, co dzieje się na rynku. Dostosowują się w ułamkach sekund do sytuacji. Prognozują trendy i podejmują statystycznie najlepsze decyzje. System wykonuje tak wiele analiz, że 1 minutę jego pracy można porównać do 1 roku pracy człowieka.

Firma Adar sp. z o.o. od 1 lipca 2021 roku realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. »Więcej informacji Logo Funduszy Europejskich oraz Unii Europejskiej